DRZEWA I KRZEWY OWOCOWE

NASZA OFERTA Z KATEGORI ROŚLINY owocowe
Porzeczka Detvan szczepiona

Owoce są duże i ciemnoczerwone; dojrzewają równomiernie, są dobrej jakości, polecane do jedzenia na surowo oraz do przetwórstwa. Dojrzewa wcześnie, w pierwszej dekadzie lipca.

Porzeczka Blanca szczepiona

Owoce są duże, żółtej barwy, smak kwaskowo-słodki, dojrzewają w trzeciej dekadzie lipca. Owocuje obficie.

Pigwa Bereczki

Owoce duże gruszkowatego kształtu. Wcześnie wchodzi w owocowanie, plonuje obficie. Owoce zbiera się na przełomie września – października.

Malina Poranna Rosa

Owoce kuliste, bardzo smaczne. Dojrzewa od pierwszego tygodnia września. Może powtórzyć owocowanie. Jest to cenna odmiana warta uwagi.

Malina Polana

Owoce tej odmiany są intensywnie czerwone, aromatyczne i smaczne.Dojrzewa już od połowy sierpnia.

Malina Polka

Plonuje już od połowy sierpnia bardzo długo i obficie. Owocuje przez około miesiące aż do przymrozków. Owoce są bardzo smaczne.

Śliwa Renkloda Ulena

Owocuje obficie i corocznie. Ma duże owoce kuliste lub owalne, dojrzewają od połowy do końca sierpnia. Mają gładką, dość grubą, zielonożółtą, kwaśna skórkę, pokrytą białym nalotem i białymi drobnymi cętkami.

Śliwa Węgierka Zwykła

Owocuje obficie corocznie. Śliwki dojrzewają od połowy września do końca października

Śliwka Katinka

Dojrzałość zbiorczą osiąga w pierwszej połowie sierpnia. To jedna z deserowych odmian śliw, doskonała również na przetwory.

Grusza Red Faworytka

Letnia gruszka bardzo smaczna. Klapsa o bardziej wybarwionym rumieńcu. Owoce osiągają dojrzałość zbiorczą około połowy sierpnia.

Grusza Konferencja

Jest wcześnie owocującą odmianą gruszy, obficie plonującą oraz mało podatną na choroby. Owoce osiągają dojrzałość zbiorczą na przełomie września
i października

Grusza Lukasówka

Miąższ smaczny, słodko – winny, lekko aromatyczny. Dojrzałość zbiorcza na przełomie września
i października.

Brzoskwinia Inka

Odmiana o dużych owocach i deserowym smaku. Brzoskwinie są aromatyczne i smaczne. Dojrzałość zbiorcza koniec sierpnia.

Wiśnia Łutówka

To najpopularniejsza odmiana wiśni pospolitej. Oowocuje regularnie i bardzo obficie. Tworzy duże owoce o ciemnej skórce i ciemnoczerwonym soku. Owoce dojrzewają późno – pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

 

Jabłoń Oliwka Żółta (Papierówka)

Owoce średniej wielkości, jasnozielonkawe, w pełni dojrzałości prawie białe. Miąższ bardzo delikatny, aromatyczny, kwaskowaty, zielonkawobiały. Dojrzałość zbiorcza – połowa lipca.

Jabłoń Witos

Odmiana odporna na parcha. Owoce duże, miąższ jest jasnokremowy, bardzo soczysty, kwaskowato -słodki. Dojrzałość zbiorczą osiąga na początku września.

Jabłoń Rubinola

Żółty miąższ jabłek ma kremową konsystencję, winny aromat i słodki smak. Owoce dojrzałość zbiorczą osiągają na przełomie września i października.

Jabłoń Złota Reneta

Polska odmiana deserowa i na soki, ze względu
na bardzo soczysty miąższ. Odporna na choroby. Dojrzałość zbiorczą osiąga w połowie września.

Jabłoń Malinowa Oberlandzka

Jesienna stara odmiana deserowa. Owoce bardzo smaczne o posmaku malin. Dojrzałość zbiorcza – wrzesień.

Jabłoń Piros

Piros rodzi jabłka typowo deserowe. Owoce te zachwycają swoją soczystością i kruchością oraz słodko-kwaśnym smakiem. Dojrzałość zbiorczą osiąga w połowie sierpnia.

Żurawina Big Pearl

To długowieczna, zimozielona krzewinka z długimi płożącymi pędami. Owoce kuliste, o czerwonej barwie i kwaśnym smaku. Dojrzewają na przełomie września i października.

Aronia Hugin

Odmiana bardzo odporna na mróz. Owoce dojrzewają na początku września. Owoce mają właściwości lecznicze. Doskonale nadają się do produkcji dżemów, soków, nalewek i innych przetworów.

Jabłoń Opal & Red Cap.

Mieszanka dwóch odmian na jednej podkładce. Znakomita ozdoba każdego ogrodu. Opal o owocach złotożółtych, miąższ chrupiący o smaku słodko miodowym oraz Red Cap o słodkim owocu w kolorze głębokiej czerwieni.

Agrest Kamieniar szczepiony

Owoce bardzo duże, ciemnoczerwone. Skórka delikatna i cieńka. Odmiana deserowa. Ze względu na łatwość uprawy polecana dla amatorów.

Agrest Invicta szczepiony

Szybko rosnąca, mrozoodporna odmiana o rozłożystym pokroju. Owoce odmiany są duże i mają żółty kolor. Miąższ jasny, słodkawy. Smakuje wyśmienicie.

Czereśnia Regina

Owoce bardzo duże, miąższ jasnoczerwony, chrząstkowy, średnio soczysty, słodki i smaczny. Owoce dojrzewają w drugiej połowie lipca, rzadko pękają, nadają się do bezpośredniego spożycia, na przetwory i mrożonki.

Czereśnia Vega

To jedna z największych odmian czereśni. Zachwyca smakiem oraz wyglądem owoców które są w kształcie sercowate. Skórka żółta ale w całości pokryta rumieńcem.Owocuje końcem czerwca.

Porzeczka Titania szczepiona

Kwitnie późno, co chroni kwiaty przed przymrozkami. Plonuje obficie, średnio wcześnie. Owoce dojrzewają równomiernie pod koniec lipca, rzadko opadają.
Są średnie lub duże, jędrne, zebrane w średnie grona. Smak owoców jest słodko-kwaśny, łagodny.

Jeżyna Bezkolcowa Black Satin

Owoce kuliste, niezwykle soczyste.  Mają przyjemny ostry smak. Odmiana bardzo wydajna i łatwa w uprawie.

Borówka Amerykańska

Posiadamy w sprzedaży odmiany: Bluecrop, Duke, Chanticleer, Chandler.

Śliwa Brzoskwiniowa

Jest to odmiana której owoce mają podłużną bruzdę – przypominają brzoskwinie stąd nazwa odmiany. Owocuje na przełomie sierpnia i września.

Pigwa Wielkoowocowa Jabłkowa

Owoce kształtem przypominają jabłka.Dojrzewają jesienią zmieniając barwę na bardziej żółtą. Podczas zbioru są nadal twarde, w smaku są cierpkie i twarde ale bardzo aromatyczne.

Jabłoń Antonówka

Odmiana odporna na mróz i doskonała na różnego rodzaju przetwory.Dojrzałość zbiorcza przypada na początek wrześńia.

  

Czereśnia Sylwia

Jest to odmiana której owoce są twarde i jędrne. Miąższ jak i błyszcząca skórka jest ciemnoczerwony.  Owocuje w połowie lipca.

POLUB NAS

Subskrybuj Nasze kanały Social Media i bądź na bieżąco z nami