O NAS

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

O NASZEJ FIRMIE

Witaj!

Skoro już tu jesteś zapewne chciałbyś dowiedzieć się kilku rzeczy o nas. Jesteśmy firmą która od kilku lat zajmuje się profesjonalną uprawą roślin. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment począwszy od krzewów iglastych poprzez krzewy liściastetrawybylinypnącza, kwiatyzioła na roślinach wrzosowatych kończąc. Sezonowo, wiosną i jesienią, będą u nas dostępne również krzewy i drzewa owocowe.  W obecnej chwili uruchomiliśmy punkt detaliczny który mieście się w miejscowości Łapanów. Oprócz roślin, zakupić u nas można artykuły ogrodnicze takie jak: ziemia, kora, torf, agrotkanina itp. Zakres naszych usług to również wszelkie prace ogrodnicze: tworzenie ogrodów, prace pielęgnacyjne, prace ziemne itp.

Każdy klient dokonując zakupu oczekuje wysokiej jakości produktu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nieustannie dbamy o to aby nasz asortyment był zawsze różnorodny oraz śledzimy obowiązujące trendy aby zapewnić Państwu najmodniejsze ogrodnicze rozwiązania.  Każdego roku będziemy starali się poszerzać swoją ofertę.

 Chcemy dotrzeć do każdego klienta. Z pewnością wielkim udogodnieniem jest fakt, że nasz punkt sprzedaży wyposażony jest w terminal płatniczy.

Wiemy również jak ważne są relacje z klientem. Wasza satysfakcja jest dla nas priorytetem.

POLUB NAS

Subskrybuj Nasze kanały Social Media i bądź na bieżąco z nami